Adele 25 online: Spotify? ZAPOMNIJ! Czy nowa płyta Adele będzie dostępna online?

2015-11-20 10:53
Adele - When We Were Young - nowa piosenka z płyty 25
Autor: twitter.com/channel9 Adele - When We Were Young - nowa piosenka z płyty 25

Nowa płyta Adele 25 na Spotify? Czy album 25 będzie dostępny w serwisach streamingowych? Jak znaleźć płytę Adele 25 online?

Czy nowa płyta Adele "25" onlinejest dostępna na Spotify? Jak znaleźć płytę Adele 25 online, w serwisach streamingowych? W dniu premiery albumu "25" sprawdzamy, czy można posłuchać nowych piosenek Adele w internecie, bez kupowania płyty CD.

>>Adele, 25: Tekst tej piosenki jest o synu Adele! Zobaczcie tracklistę i zgadnijcie, której...

ADELE 25 ONLINE NIEDOSTĘPNA W SPOTIFY I INNYCH SERWISACH STREAMINGOWYCH?

20 listopada 2015 ukazała się nowa płyta Adele "25". Już po premierze pierwszego singla z nowego albumu Adele było jasne, że płyta 25 będzie jednym z najważniejszych wydawnictw kończącego się roku. Ale wygląda na to, że póki co nowych piosenek Adele możemy posłuchać wyłącznie w radiu lub na własnym krążku CD!

Tuż przed dniem premiery wsieci pojawiły się informacje, że nowa płyta Adele 25 nie będzie dostępna w serwisach, takich jak Spotify, Deezer czy Google Play. Sprawdziliśmy i niestety to prawda!

Adele poszła w ślady Taylor Swift i nie zamierza dzielić się zyskami ze sprzedaży płyty 25 z właścicielami serwisów streamingowych!

Jak donosi The Guardian, Adele osobiście podjęła decyzję o nieudostępnianiu płyty 25 online za pośrednictwem serwisówSpotify, Apple Music, Deezer itp.

Co na to właściciele serwisów streamingowych?

Spotify wydał oświadczenie, w którym czytamy: "Kochamy i szanujemy Adele, podobnie, jak 24 mln jej fanów na Spotify. Mamy nadzieję, że wkrótce da tym fanom możliwość cieszenia się płytą 25, tak jak płytami 19 i 21"

A co o decyzji Adele myślą ci, z których zdaniem piosenkarka powinna liczyć się najbardziej, czyli... fani?

Nie mamy dla Adele dobrych wieści. Wielu z jej wielbicieli nie przyjęło decyzji o nieudostępnianiu płyty 25 online zbyt radośnie...

Wystarczy spojrzeć na Twittera:

"Nowy album #Adele25 nie będzie dostępny w żadnym serwisie streamingu muzyki btw po co mi płyta CD? Nawet nie mam gdzie jej posłuchać 😡"

"Swoją drogą, ceny tej płyty to zwykłe zdzierstwo. 60 zł za album CD to powód, dla którego ludzie nie chcą kupować muzyki."

... to tylko niektóre opinie.

A co Wy myślicie o decyzji artystki? Chwielibyście posłuchać nowej płyty Adele 25 online, w serwisie Spotify, Deezer, Google Play czy Apple Music? A może i tak zamierzaliście kupić album 25 w formie płyty CD?

NAJNOWSZE