Adam Curlykale przed i po: Usunął genitalia i wytatuował ciało. Jak wyglądał wcześniej?

2018-07-19 12:11
Adam Curlykale przed i po zmianach
Autor: instagram.com / Adam Curlykale

Adam Curlykale dobrowolnie usunął genitalia. Penis i jądra poznaniaka, który wcześniej gościł w programie Karoliny Gilon "Druga Twarz", usunięto za granicą. Wcześniej Adam Curlykale wykonał na ciele kolejne tatuaże. To, jak teraz wygląda, szokuje. Ale szok jest tym większy, jeśli przypomnimy sobie, jak wyglądał do niedawna.

W całej Polsce głośno o poznaniaku, który dobrowolnie usunął swoje genitalia. Ale to tylko jeden z zabiegów, które przeszedł Adam Curlykale. Wcześniej 32-letni mężczyzna wytatuował sobie niemal całe ciało.

Jak wyglądał Adam Curlykale przed zmianą, a jak wygląda dzisiaj? Dlaczego usunął genitalia?

Sprawdźcie, kim jest Adam Curlykale i zobaczcie, jak wielką metamorfozę przeszedł od czasu, kiedy zaczął tatuować ciało.

ADAM CURLYKALE PRZED I PO ZMIANACH - JAK WYGLĄDAŁ DAWNIEJ?

Metamorfoza, jaką przeszedł w ostatnim czasie Adam Curlykale, jest naprawdę szokująca. Poznaniak, który ostatnio zasłynął tym, że usunął sobie penisa i jądra, jeszcze nie tak dawno temu wyglądał zupełnie inaczej.

Adam Curlykale postawił sobie za cel wytatuowanie 95% ciała. Wygląda na to, że dzieło jest bliskie ukończenia.

>> Usunął genitalia, wcześniej wytatuował całe ciało! Poznaniak podbija internet! [GALERIA]

To, co może szokować najbardziej, to oczywiście tatuaże na twarzy Adama Curlykale. Przed wytatuowaniem sobie głowy wyglądał zupełnie inaczej.

Zobaczcie sami - oto porównanie dwóch zdjęć: z marca 2017 roku i z czerwca 2018.

ADAM CURLUKALE PRZED I PO:

>> Popek: tatuaże na oczach i blizny na twarzy - ile za to zapłacił?

Więcej o kontrowersyjnym poznaniaku, który wytatuował prawie całe ciało i usunął genitalia, dowiecie się z jego autorskiego bloga. Adam Curlykale w kolejnych wpisach dokładnie tłumaczy, dlaczego zdecydował się na zmiany.

NAJNOWSZE