Aaron Carter dostał zakaz zbliżania się do brata! Nick Carter ma spokój na rok

2019-11-22 14:07 mw
Aaron Carter
Autor: Elder Ordonez / Splash News/EAST NEWS

Aaron Carter nie może zbliżać się do starszego brata i jego rodziny! Jego starszy brat wnioskował o to po groźbach, jakie cierpiący na zaburzenia psychiczne Aaron wypowiadał pod adresem jego ciężarnej żony. Sąd z Las Vegas zdecydował o odseparowaniu braci ze względu na bezpieczeństwo rodziny byłej gwiazdy kultowej grupy Backstreet Boys. Pytanie tylko, czy Aaron Carter będzie respektować zakaz...

We wrześniu 2019 roku Nick Carter uzyskał od sądu tymczasowy zakaz zbliżania się do siebie i swojej rodziny wydany dla młodszego brata piosenkarza, Aarona Cartera. Teraz sąd podtrzymał i uprawomocnił wcześniejszą decyzję. Młodszy brat Nicka Cartera nie może się do niego zbliżać przez cały następny rok!

Konfliktu między gwiazdą Backstreet Boys, a jego młodszym bratem, ciągnie się już od wielu miesięcy. Aaron Carter leczy się z zaburzeń psychicznych, które - jak się okazało - mogą zagrażać jego bliskim.

Kilka miesięcy temu Aaron wyznał bratu, że myśli o zamordowaniu jego ciężarnej żony. Kiedy na domiar złego okazało się, że nosi przy sobie broń, Nickowi nie pozostawało nic innego, jak tylko wystąpić o sądowy zakaz zbliżania się Aarona do swojej rodziny.

AARON CARTER NIE CHCIAŁ WYSŁUCHAĆ WYROKU

21 listopada sąd w Las Vegas przychylił się do wniosku starszego z braci Carter i podjął decyzję o wydaniu Aaronowi kolejnego zakazu zbliżania się do Nicka i jego rodziny.

Zakaz obowiązywać będzie przez rok, tzn. do listopada 2020 roku.

>> Aaron Carter wyprowadza się do Kanady. Mówi, że kupił wyspę - fani twierdzą, że KŁAMIE!

Jak donosi amerykański serwis TMZ, podczas ogłaszania wyroku na sali sądowej obecny był Nick Carter. Młodszy brat gwiazdy Backstreet Boys nie zdecydował się na osobiste stawiennictwo w sądzie.

Aaron Carter i Nick Carter w 2006 roku
Autor: Russell Einhorn/Splash News/East News

ZOBACZ TEŻ GORĄCE ZDJĘCIA GWIAZD:

NAJNOWSZE