9 najgorszych stylizacji tygodnia. Kolorowo, tandetnie i bez sensu

2019-09-21 8:30 kp

Gdy celebryci za bardzo starają się, by dobrze wypaść na imprezie, zazwyczaj wychodzi z tego wielka katastrofa. Zbyt wiele kolorów, zbyt wyzywająco, zbyt skąpo, zbyt oryginalnie - to najczęstsze ściankowe grzechy celebrytów. Kto tym razem przesadził? Oto 9 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia!

Ranking kolejnych modowych katastrof przed nami! Miniony tydzień obfitował w celebryckie imprezy, na których gwiazdy pojawiały się licznie i w najlepszych stylizacjach, jakie mogły sobie wymarzyć. Jak zawsze, część z nich nie przemyślała wyboru i zamiast zrobić furorę, zrobiły mega wtopę!

Oto zestawienie najgorszej ubranych gwiazd tygodnia. Nie bierzcie z nich przykładu.

9 najgorzej ubranych gwiazd tygodnia

Jedną z celebrytek, których w minionym tygodniu nie dało się nie zauważyć, jest Christina Aguilera. Wokalistka w wielkim, świecącym, czerwonym płaszczu pojawiła się na jednej z imprez podczas tygodnia mody w Londynie. Sytuacji nie poprawił nieco cyrkowy makijaż.

Publiczność Festiwalu Filmowego w San Sebastian z zaskoczeniem musiała przyjąć wygląd Kristen Stewart, która pojawiła się przed fotoreporterami w podartych jeansach i luźnej bluzie. Nie ten czas i nie to miejsce.

Z bielą w minionym tygodniu eksperymentowały Ellie Goulding i Maisie Williams. Obie osiągnęły nie do końca ten efekt, na którym im zależało.

Oto najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia!

NAJNOWSZE