89-letni miliarder będzie OJCEM! Bernie Ecclestone i jego żona, Fabiana, ogłosili ciążę!

2020-04-03 19:19 nk
Bernie Ecclestone i Fabiana Ecclestone
Autor: IMP FEATURES/East News

89-letni Bernie Ecclestone i jego żona, Fabiana, będą rodzicami! Para właśnie podzieliła się informacją z mediami. Przy okazji były szef Formuły 1 poinformował, że szykuje się nie tylko na czwarte dziecko, ale i na... pożegnanie z tym światem! Jego synek będzie o 65 lat młodszy od swojego najstarszego rodzeństwa!

Niektórzy żartują, że po światowej kwarantannie na całym globie będzie wzmożona ilość rozwodów i porodów. W końcu kiedy pary są skazane na siebie 24 godziny na dobę i nie mogą wychodzić z domu, to prawdziwy sprawdzian dla związku.

Choć pandemia trwa dopiero od kilku tygodni, już można zauważyć, że w tym roku urodzi się sporo dzieci - także tych w sławnych i bogatych domach.

Niedawno donosiliśmy Wam o ciąży Katy Perry, a ostatnio dotarła do nas informacja, że dziecko za kilka miesięcy urodzi także Leighton Meester.

Miliarder jednym z najstarszych ojców świata!

Były szef Formuły 1, Bernie Ecclestone, ogłosił właśnie w mediach, że niebawem zostanie po raz czwarty ojcem! Mamą jego dziecka będzie jego żona, Fabiana Flosi. I choć 44 lata to stosunkowo późny wiek na ciążę, to nie metryka mamy wzbudza tu największe kontrowersje. Przyszły tatuś w październiku 2020 skończy bowiem 90 lat!

Tak, ma urodzić się latem. Mam nadzieję, że nauczy się wkrótce grać w tryktraka. Jak wszyscy rodzice, mamy tylko jedno życzenie: dziecko musi urodzić się zdrowe. Liczę na to, że nigdy nie wyrazi żadnego zainteresowania, robieniem czegokolwiek w Formule 1!

- powiedział miliarder szwajcarskiej gazecie Blick, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru. Ecclestone dodał też, że on sam jest gotowy na nieuchronny schyłek życia, jednak chce, by jego ukochana żona nie została sama, tylko miała kogoś do kochania.

Miliarder i brazylijska dyrektorka marketingu, Fabiana Flosi, pobrali się w 2020 w jego posiadłości w Szwajcarii. Parę dzieli 45-letnia różnica wieku.

Sam Bernie Ecclestone ma już trzy cóki (31-letnią Petrę, 35-letnią Tamarą i 65-letnią Deborah), pięcioro wnuków i prawnuka. Teraz doczeka się synka.

Co ciekawe, bogacz nie będzie wcale rekordzistą, jeśli chodzi o wiek, w którym zostaje ojcem. Były indyjski zapaśnik Ramjit Raghav doczekał się dziecka w wieku 96 lat!

Bernie Ecclestone i Fabiana Ecclestone
Autor: IMP FEATURES/East News
Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE