7 razy, gdy Harry, Meghan, William i Kate pokazali się razem. Dobrana paczka?

2018-11-18 12:30

Ksiażę Harry i Meghan Markle oraz książę William i Kate Middleton to bez wątpienia najpopularniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć najczęściej dwie pary zajmują się swoimi sprawami, mieliśmy kilka okazji, by widzieć ich wszystkich razem.

Gdy w brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawiła się Meghan Markle, bez wątpienia rozpoczął się dla monarchii nowy etap. Choć już wcześniej pałeczkę popularności przejęli młodzi książę William i księżna Kate, dopiero wejście żony księcia Harry'ego tak naprawdę pokazało, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej rządzi już nowe pokolenie.

Od miesięcy więc media na całym świecie zaonteresowane są wszystkim, co ma związek z księciem Harrym i Meghan Markle. Tabloidy dokładnie relacjonują każdą wpadkę, stylizację czy uśmiech młodej pary. Czy to nagłe przerzucenie zainteresowania na młode małżeństwo nie wzbudza czasem zazdrości księżnej Kate? Nic bardziej mylnego!

>> Książę Karol jest przerażony przyszłością dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego! "Szaleństwo!"

Książęce małżeństwa razem

Podobno księżna Kate i księżna Meghan szybko znalazły wspólny język, a Kate chętnie służy szwagierce pomocą w pierwszych miesiącach życia w monarchii. W tym czasie kilkakrotnie mieliśmy już okazję widzieć całą czwórkę razem i trzeba przyznać, że wyglądają świetnie.

Choć na co dzień książę Harry z Meghan Markle i książę William z księżną Kate zajmują się różnymi sprawami, na ważnych dla monarchii wydarzeniach widzimy ich razem. Widać, że się lubią i dogadują? Zobaczcie zdjęcia!

>> Nie widzieliście rodziny królewskiej w takim wydaniu! Szokujące zdjęcie

NAJNOWSZE