50 Cent rozdawał pieniądze pracownikom popularnej sieci fast-food. Dostali sporo kasy!

2020-09-14 14:00 AM
50 Cent
Autor: Rex Features/East News

50 Cent nie zawsze mógł pochwalić się tak wielkim bogactwem, jakie ma teraz. Doskonale więc wie, co znaczy ciężko pracować. Raper postanowił więc wesprzeć finansowo pracowników jednej z popularnych sieci fast-food. Co za gest!

50 Cent dzisiaj może pochwalić się olbrzymim majątkiem, jednak raper nigdy nie ukrywał, że kiedyś by przetrwać musiał w różny sposób sobie radzić. Doskonale więc wie, jak ciężko jest zarobić pieniądze. By nie być gołosłownym raper ostatnio zaskoczył pracowników jednej z popularnych sieci fast-foodów.

Kilka dni temu na Instagramie rapera pojawił się filmik na którym widać jak on i znany z Instagrama Jay Mazini rozmawiają z pracownikami popularnej sieci fast-food Burger King. Oboje pojawili się najpierw w środku lokalu a później przy okienku do wydawania jedzenia na wynos. Mazini miał poprosić wszystkich pracowników by podeszli do okienka, wcześniej jednak miał się zapytać jednego z nich, czy dobrze płacą w restauracji. Miał też powiedzieć im, że widział jak 50 Cent rozdaje pieniądze.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

50 CENT ROZDAJE PIENIĄDZE

Po krótkiej rozmowie przy okienku pojawił się raper, który zaczął z kieszeni wyciągać gotówkę i rozdawać pracownikom!

@jaymazini, to prawda, widział mnie w kapturze wczoraj, więc poszliśmy dzisiaj i okazaliśmy wszystkim trochę miłości.

– brzmiał opis filmiku na Instagramie gwiazdy rapu.

Łącznie 50 Cent miał rozdać gotówkę 50 osobom. Jak podają media łącznie dał im ponad 30 000 dolarów! To się nazywa napiwek! Prawdopodobnie raper chciał też wspomóc pracowników w czasach pandemii.

NAJNOWSZE