50 Cent jest winien pieniądze swojemu synowi! Komu jeszcze?

2019-05-24 19:02
Marquise Jackson
Autor: www.instagram.com/199viq

50 Cent od dłuższego czasu jest w konflikcie ze swoim synem, Marquisem Jacksonem. 21-latek wyjawił w mediach społecznościowych, że ojciec jest mu winien pieniądze. Okazuje się, że to niejedyny wierzyciel 50 Centa...

50 Cent nie od dziś ma problemy finansowe. Jak pisaliśmy Wam już niejednokrotnie, artysta miał takie długi, że w 2015 roku ogłosił upadłość konsumencką. Od tamtej pory sytuacja rapera podobno poprawiła się, jednak nie jest tajemnicą, że 50 nie prowadzi skromnego i oszczędnego życia. Mimo kilku nagranych albumów, światowej sławy, gry w filmach i udziału w reklamach, muzyk nie ma z czego żyć. Ostatnio żąda od swoich dłużników jak najszybszego oddania mu pieniędzy.

Okazuje się tymczasem, że sam wciąż zalega z oddawaniem swoich zobowiązań finansowych! I to wobec własnego dziecka!

21-letni Marquise Jackson opublikował na Instagramie wiadomość urodzinową dla swojej siostry, Mii Jaè. Post skomentował aktor Page Kennedy.

Joł, powiedz swojemu staruszkowi, żeby oddał mi moje pieniądze, synku!

- napisał Kennedy, na co syn 50 Centa odpowiedział:

Cholera, on mnie też wisi pieniądze!

50 Cent i Marquise od dawna prowadzą ze sobą otwartą wojnę. Raper przestał płacić alimenty na syna i otwarcie atakował jego matkę. W listopadzie 2018 powiedział nawet, że gdyby jego dziecko potrącił autobus, "nie miałby złego dnia"!

Na tytuł ojca roku 50 Cent liczyć raczej nie może...

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel
NAJNOWSZE