46-letnia Kasia Kowalska pokazała się w bikini! Ale FIGURA! Zobacz zdjęcie!

2019-09-09 18:58 nk
Kasia Kowalska
Autor: www.instagram.com/kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska rzadko pokazuje się w skąpych strojach, a zdjęć w bikini jeszcze do sieci nie wrzucała. Aż do teraz. Artystka pochwaliła się na Instagramie fotką w skąpym stroju kąpielowym, a fani są w szoku! Jak to możliwe, że 46-letnia piosenkarka wygląda tak dobrze? Odpowiedź na to pytanie także kryje się na zdjęciu!

Kasia Kowalska rzadko gości w mediach plotkarskich. Kiedyś pojawiała się w nich częściej w związku z problemami osobistymi. Artystka nie radziła sobie z samotnym macierzyństwem. Popadła w depresję i problem z alkoholem. Na szczęście dla swoich dzieci - 22-letniej obecnie Oli (ze związku z muzykiem Kostkiem Joriadisem) i 11-letniego Ignacego (ze związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim) - postanowiła zawalczyć o siebie i własne zdrowie psychiczne. Dziś jest wolna od używek, szczęśliwa, a do tego wygląda fenomenalnie!

Kasia Kowalska w bikini wygląda...

Katarzyna KOwalska nigdy nie należała do osób z nadwagą. Kto by pomyślał jednak, że 46-letnia dziś piosenkarka ma aż tak fantastyczną figurę!

Kasia Kowalska w bikini wygląda DOSKONALE! Artystka wrzuciła na Instagram zdjęcie w skąpym czarnym stroju kąpielowym. Fotka zdradza przy okazji klucz artystki do jej pięknej sylwetki. Artystka dba o swoją formę, uprawiając sport. Tym razem pochwaliła się dyplomem za zdobycie nowych umiejętności w winsurfingu.

Kto nie chciałby TAK wyglądać w wieku 46 lat?!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#hurraaa #zyjesztylkoraz #dziekuje❤️ Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Zobacz też:

NAJNOWSZE