39-letnia Kourtney Kardashian, matka 3 dzieci waży zaledwie 45 kg! Znamy jej dietę

2018-10-02 13:53

Co zrobić, żeby mieć taką formę jak Kourtney Kardashian? I wcale nie chodzi o drogiego chirurga!

Kourtney Kardashian od dawna imponuje figurą. Jest najstarsza z sióstr Kardashian Jenner, a mimo to wygląda świetnie. Ma 39 lat i urodziła trójkę dzieci. Jak to możliwe, że waży zaledwie 45 kg?!

>> Kim Kardashian cierpi na anoreksję?! Khloe ujawniła jej dietę

Według zagranicznych mediów Kourtney Kardashian waży zaledwie 45 kg. Taka waga u dorosłej osoby może co najmniej niepokoić... Jednak kiedy zwrócimy uwagę na fakt, że Kourtney Kardashian mierzy zaledwie 155 cm wzrostu, te 45 kg nie brzmi, aż tak strasznie.

Kiedy spojrzymy na Kourtney Kardashian w bikini obawy o anoreksję celebrytki totalnie znikają. Gwiazda wygląda rewelacyjne! A czemu Kourtney Kardashian zawdzięcza tak dobrą sylwetkę? Niestety nie ma żadnego cudownego specyfiku odchudzającego... Kourtney Kardashian trzyma się ścisłej diety!


>> iHeartRadio Music Festival 2018: Mariah Carey powaliła wszystkich! Jej figura szokuje

Zawsze staram się unikać cukru. Po pierwsze, uzależnia. Widzę, że gdy zaczynam go jeść, potrzebuje go coraz więcej. Nie daje też odpowiedniej ilości energii potrzebnej podczas treningu. Przez niego mam więcej cellulitu. Gluten i nabiał też odpadają. Zauważyłam pozytywną zmianę w zachowaniu moich dzieci, od kiedy trzymamy się diety bezglutenowej i bez nabiału.

Zdradziła celebrytka w swojej aplikacji.

Szczerze przyznamy, że liczyliśmy na jakiś sekret Kourtney Kardashian, który pozwoli opychać się czekoladowymi ciastkami do woli... No cóż, pozostają kulki mocy od Anny Lewandowskiej.

NAJNOWSZE