Kobieta kot - Aydin Mod

i

Autor: Canva, Instagram/dark.barbie696

Kontrowersyjna zmiana

23-latka chce wyglądać jak kot. Przecięła język na pół i usunęła pępęk. Teraz chce doszyć ogon

2024-03-28 10:01

Niemal 80 kolczyków, rozszczepiony język i implanty na czole - to tylko część zaskakujących rzeczy, na które zdecydowała się kobieta pragnąca upodobnić się do kota. Aydin Mod przeszła wiele zabiegów, a w planach ma też doczepienie ogona. Wszystko po to, by jak najbardziej przypominać domowego futrzaka.

Chiara Dell’Abate, która ukrywa się pod pseudonimem Aydin Mod, cieszy się w sieci ogromną popularnością. Wszystko za sprawą tego, że będąc miłośniczką kotów, od lat próbuje się do nich upodobnić. Podkreśla, że operacjami plastycznymi wyraża siebie i swoje pragnienia. By jak najbardziej upodobnić się do czworonożnego przyjaciela przeszła już m.in. plastykę powiek - zabieg polegający na usunięciu skóry, ale też wytatuowała sobie gałko oczne czy usunęła sutki. To jednak nie koniec. Włoszka zdecydowała się również na wszczepienie w dłonie dziesięciu implantów podskórnych. Z kolei na jej czole widnieją charakterystyczne rogi.

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Kobieta kot - Aydin Mod

23-letnia Włoszka z Rzymu sama określa się "ludzkim kotem". Kobieta przeszła ponad dwadzieścia operacji i ekstremalnych zabiegów. Wszystko zaczęło sie jednak, gdy była jeszcze dzieckiem. Pierwszy kolczyk zrobiła sobie, mając zaledwie 11 lat. Obecnie ma ich niemal 80 i jak podkreśla, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Co więcej, kobieta mówi wprost o tym, że jest przyzwyczajona do bólu i planuje kolejne operacje, między innymi zmianę kształtu oczu oraz doczepienie na stałe ogona. Choć w sieci pojawia się sporo komentarzy potępiających jej zachowania, to ta nie zamierza przestawać. Chiara jest niezwykle zdeterminowana w spełnianiu swojego pragnienia.

Aby uzyskać idealny koci wygląd, będę potrzebować liftingu oka lub kantoplastyki – operacji, która pozwoli uzyskać bardziej wydłużone oczy w kształcie migdałów – zmiany kształtu zębów i przycięcia górnej wargi - zapowiada kolejne zmiany w wyglądzie.

Co sądzicie o takiej zmianie? Podobają Wam się tego typu modyfikacje?