elektryk grudziadz

Autor: Facebook / KST Elektryk Grudziądz KST Elektryk Grudziądz

Sukcesy na wodzie

Żeglarze KST "Elektryk" Grudziądz w Pucharze Polski Centralnej. Wygrana Weroniki Folmer!

2023-05-04 9:47

W dniach 29 kwietnia - 1 maja na Zalewie Zegrzyńskim odbyły się regaty Puchar Polski Centralnej 2023 im. trenera Wiesława Kopra. W stawce nie zabrakło zawodników grudziądzkiego "Elektryka". Kolejny triumf na swoim koncie zapisała Weronika Folmer.

Podczas całych regat rozegrano 7 wymagających wyścigów, w różnych warunkach wietrznych (7-16 węzłów).

W zmaganiach z niezłej strony pokazali się zawodnicy z Grudziądza. Szczególnie mowa tutaj o Weronice Folmer, która zdobyła w kategorii ILCA 4 Puchar Polski Centralnej.

Jak wypadli pozostali reprezentanci "Elektryka"?