Worek medali dla grudziądzkich kolarzy

2021-07-13 16:23
kolarze alks stal grudziadz
Autor: Nadesłane Kolarze z Grudziądza zdobyli m.in. cztery złote krążki

10 medali z Młodzieżowych Mistrzostw Polski przywieźli kolarze ALKS Stali Grudziądz. Były to cztery złote, dwa srebrne i cztery brązowe krążki.

Po złoto sięgnęli Maja Tracka w omnium, Radosław Laskowski w keirinie, a także drużyny sprinterskie juniorek oraz młodzieżowców. Dziewczęta jechały w składzie Maja Tracka, Karolina Urban i Julia Włodarczyk, natomiast ich starsi koledzy w zestawieniu Cezary Łączkowski, Adam Janeczek, Maciej Fąk.

Na dorobek medalowy złożyły się też dwa miejsca na drugim stopniu podium, które przypadły w udziale drużynom juniorskim – w wyścigu na dochodzenie juniorek (Maja Tracka, Zuzanna Chylińska, Karolina Urban, Wiktoria Milda), a także w sprincie drużynowym juniorów (Tomasz Dobrzyński, Gracjan Dąbrowski, Radosław Laskowski).

ZOBACZ TEŻ - Olimpia Grudziądz poznała terminarz na nowy sezon. Derby z Zawiszą już 18 sierpnia!

Z wywalczenia trzecich lokat cieszyli się natomiast Cezary Łączkowski w sprincie indywidualnym młodzieżowców, Maja Tracka w tej samej konkurencji wśród juniorek, Karolina Urban i Zuzanna Chylińska, które rywalizowały w madisonie, oraz drużyna w wyścigu sprinterskim w składzie Damian Kwiatkowski, Michał Rząca i Przemysław Deręgowski.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE