Wolne etaty w Zakładzie Karnym nr 1 w Grudziądzu. Trwa rekrutacja

2023-01-24 22:05
Wolne etaty w Zakładzie Karnym nr 1 w Grudziądzu. Trwa rekrutacja
Autor: unsplash.com/ Nabór chętnych potrwa do 30 stycznia

Trwa rekrutacja w Zakładzie Karnym numer 1 Grudziądzu. W jednym z największych zakładów w kraju pracę mogą podjąć chętni na stanowisku działu ochrony. Wolne etaty czekają także na psychologów i pielęgniarki.

Trwa nabór na funkcjonariuszy Służby Więziennej. W Grudziądzu do dyspozycji pozostają 3 etaty na stanowisku młodszy psycholog, 5 etatów na stanowisku młodszy pielęgniarz/ratownik medyczny oraz aż 38 miejsc na stanowisku strażnika działu ochrony. Funkcjonariuszem może zostać osoba pełnoletnia, posiadająca obywatelstwo polskie i minimum wykształcenie średnie. Ważna jest również tzw zdolność fizyczna i psychiczna - co będzie oceniane podczas rekrutacji.

Chętni na złożenie dokumentów mają czas do 30 stycznia. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej w zakładce – praca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE