Więcej światła na ulicy Kalinkowej w Grudziądzu. Zrealizowano kolejny projekt GBO

2022-09-20 15:46
kalinkowa swiatlo
Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Projekt zrealizowano w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego

Urzędnicy poinformowali o kolejnym, zrealizowanym projekcie w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego edycja 2022. Tym razem zakończyła się budowa oświetlenia ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ulicy Kalinkowej.

Zbudowano oświetlenie wzdłuż ciągu pieszo-rowerowego na skarpie wiślanej od strony basenu miejskiego w kierunku osiedla Strzemięcin. Dzięki przeprowadzonej inwestycji odcinek ten stał się bardziej bezpieczny.

Zadanie przyczyniło się też do przedłużenia istniejącego odcinka oświetlonej drogi o kolejny fragment, gdyż odtąd oświetlony jest także odcinek od garaży do Skweru Handlowego - czytamy w komunikacie grudziądzkiego ratusza.

Koszt zadania wyniósł 57.534,48 zł. Wykonawcą jest Elektroinstal sp. z o.o. z Wielkich Lnisk.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rowerzyści ruszyli w miasto! Za nami 10. Bydgoskie Święto Cykliczne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE