Utrudnienia drogowe na ulicy Hallera w Grudziądzu. Wszystko przez wyścig kolarski

2022-08-04 20:35
kolarze grudziadz drogowa
Autor: Nadesłane / ALKS Stal Grudziądz Utrudnienia potrwają w godzinach od 12 do 18

Już jutro (5 sierpnia) od godz. 12:00 zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy gen. Józefa Hallera, na odcinku od ul. Bora-Komorowskiego do ul. Solidarności. Wszystko przez organizowane wyścigi kolarskie.

Ruch na wyżej wymienionych ulicach zostanie w tych godzinach całkowicie wstrzymany. Ponadto w ramach zmian w stałej organizacji ruchu, na ul. Smoleńskiego wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z wjazdem i wyjazdem od strony ul. Chopina.

Podobna zmiana zostanie wprowadzona w ciągu ul. Cmentarnej, gdzie ruch realizowany będzie od strony ul. Parkowej i ul. Al. Żwirki, z ruchu wyłączone zostaną również przejścia dla pieszych zlokalizowane na wyłączonym odcinku drogi.

Pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu zalecają kierowcom korzystanie z alternatywnych dróg objazdowych m.in. ulicami: Parkową, Drogą Łąkową, Peszkowskiego, Kasprowicza, Konarskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rowerowa masa krytyczna na Puławskiej. Kolarze zwracają uwagę na komunikacyjny problem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE