Trwa spotkanie z prezydentem Grudziądza. Sprawdź jak oglądać w sieci [TRANSMISJA]

2022-09-20 18:09
prezydent grudziadz
Autor: Łukasz Piekarski W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań on line

Rozpoczęło się kolejne spotkanie prezydenta Grudziądza, Macieja Glamowskiego z mieszkańcami. Tym razem gospodarzem jest Szkoła Podstawowa nr 4 przy ul. Jaśminowej w Owczarkach.

Trwa spotkanie prezydenta Macieja Glamowskiego z mieszkańcami Grudziądza. To pierwsze takie wydarzenie po wakacyjnej przerwie. Tym razem włodarz miasta gości w murach Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jaśminowej w Owczarkach.

Spotkanie z prezydentem Grudziądza - transmisja on line

Spotkanie podzielone jest na trzy części: prezentacja inwestycji w mieście, inwestycji na Owczarkach oraz pytania od mieszkańców. Te zadawać można także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pytania zadawać można w komentarzach pod transmisją.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gowin WBIJA SZPILĘ Tuskowi po wspólnej konferencji! „Nie rozmawiamy o przyszłej współpracy. Nie było nigdy miłości”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE