"To lubię – i(GRA)szki z poezją" - czyli mobilna gra miejska w Grudziądzu

2022-10-05 21:34
To lubię – i(GRA)szki z poezją - czyli mobilna gra miejska w Grudziądzu
Autor: Biblioteka Miejska w Grudziądzu Zabawa już w najbliższą sobotę, 8 października

Po raz kolejny udowadniają, że biblioteka to nie tylko książki i spotkania autorskie. Pracownicy grudziądzkiej książnicy organizują również gry i zabawy dla całych rodzin. W najbliższą sobotę (8 października) odbędzie się mobilna gra miejska.

Biblioteka to nie tylko książki i spotkania autorskie. Grudziądzka książnica zaprasza do udziału w moblinej grze miejskiej. Aby wziąć udział w grze, wystarczy posiadać smartfon lub tablet z dostępem do internetu. Podczas eventu, będzie potrzeba pobrania odpowiedniej aplikacji oraz uruchomienia funkcji GPS. Zadania, z którymi zmierzą się uczestnicy są inspirowane wybranymi utworami ze zbioru „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza tj „Świteź”, „Świtezianka”, „Powrót taty”, „Pani Twardowska”, „Kurhanek Maryli”.

Gra skierowana jest zarówno do całych rodzin jak i młodzieży czy seniorów. Zadaniem graczy będzie wykonanie określonych zadań i zdobycie jak największej ilości punktów. Zbiórka chętnych przed biblioteką przy ulicy Legionów w Grudziądzu o godzinie 11:00, 8 października. Wcześniej jednak, należy wpisać się na listę uczestników.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE