mks grudziadz porazka

Autor: Pixabay MKS Grudziądz wciąż zajmuje 13 miejsce w tabeli Ligi Centralnej

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz znów bez punktów. Zabrakło dwóch bramek w Wieluniu

2022-03-19 21:35

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz przegrali kolejny mecz z rzędu w Lidze Centralnej. Tym razem podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego polegli w Wieluniu 24:26.

Pierwsza połowa spotkania stała pod znakiem wyraźnej dominacji gospodarzy. W efekcie MKS Wieluń na przerwę schodził przy prowadzeniu 15:7.

Grudziądzanie tempo podkręcili po przerwie. Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego rozkręcał się z minuty na minutę... i właśnie tych minut ostatecznie zabrakło. Wieluń pomimo problemów w samej końcówce zdołał wygrać 26:24.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w talii trenera Sylwestra Ziółkowskiego okazał się Michał Bednarek (rozgrywający), który zdobył 6 bramek.

Grudziądzanie po tej porażce wciąż zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Ligi Centralnej. MKS do bezpiecznej strefy traci już  jednak trzy oczka, po tym ja swój mecz wygrała Warmia Olsztyn.

MKS Grudziądz w przyszły weekend powraca do własnej hali. 27 marca (niedziela) zmierzy się przy Nauczycielskiej z Śląskiem Wrocław. Początek o 15.