remis mks grudziadz

Autor: Pixabay MKS Grudziądz pomimo porażki zdobył jedno oczko

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz zagrali na remis. Przegrali dopiero w karnych

2021-10-17 13:26

Dopiero rzuty karne musiały wyłonić zwycięzcę w meczu MKS-u Grudziądz z Padwą Zamość. Po regulaminowym czasie gry był remis 30:30. W karnych 4:2 triumfowali goście.

Spotkanie od samego początku było niezwykle wyrównane, ale z niewielkim wskazaniem na gospodarzy. Na przerwę obie drużyny schodziły przy prowadzeniu grudziądzkiego MKS-u 15:13.

Goście straty zdołali odrobić po przerwie. Po końcowej syrenie padł remis 30:30 i do rozstrzygnięcia potrzebny był konkurs rzutów karnych.

Rzuty karne lepiej wykonywali przyjezdni. Ostatecznie Padwa Zamość wygrała 4:2 i do ligowej tabeli zainkasowała 2 oczka. MKS Grudziądz od swojego konta dopisał sobie jeden punkt.

Najskuteczniejszymi zawodnikami w talii trenera Sylwestra Ziółkowskiego byli Sebastian Rumniak i Artur Sadowski - obaj zdobyli po 6 bramek.

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz po tej przegranej zajmują 11. pozycję w tabeli Ligi Centralnej. Kolejny mecz zespół trenera Ziółkowskiego zagra również we własnej hali. Grudziądzanie podejmą MKS Wieluń. Początek o godzinie 17.