Siatkarze Stali wygrywają bez straty seta. Grudziądzanie awansowali w tabeli

2023-01-22 23:57
siatkarze stal
Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Grudziądzanie mają dwa zwycięstwa

Drugą wygraną w sezonie odnieśli siatkarze Stali Grudziądz. Podopieczni trenera Jerzego Komorowskiego ograli we własnej hali SKS Olender Wielka Nieszawka 3:0.

Grudziądzanie byli nieznacznym faworytem tego spotkania. Potwierdzili to już w pierwszym secie, w którym zagrali koncertowo i pokonali przyjezdnych z Nieszawki aż 25:11.

Zespół trenera Komorowskiego wysoką formę podtrzymał także w drugiej partii meczu, wygrywając 25:15.

Goście najlepszy fragment zanotowali w trzeciej odsłonie, w której miejscami byli w stanie nawiązać równorzędną walkę z grudziądzanami. Ostatecznie jednak i w tym secie górą była Stal 25:20.

Podopieczni trenera Komorowskiego wygrali 3:0 (25:11, 25:15, 25:20).

Grudziądzanie dzięki tej wygranej przesunęli się na trzecie miejsce w trzecioligowej tabeli. Kolejny mecz 5 lutego w Mniszek Arenie z AZS UMK Toruń.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl