Rządowy węgiel dla mieszkańców Grudziądza. Sprawdzajcie telefony i skrzynki mailowe

2022-11-29 9:33
rzadowy wegiel
Autor: Pixabay Węgiel będzie kosztował 2 tys. złotych za tonę

Od wtorku (29 listopada) dla grudziądzan dostępny jest rządowy węgiel. Jego dystrybucją zajmuje się miejska spółka OPEC-BIO.

Grudziądzki ratusz po wcześniejszym zatwierdzeniu zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej podpisał umowę ze spółką PGE Paliwa. Dystrybucją węgla zajmie się inna spółka - miejska - OPEC BIO.

Mieszkańcy zapraszani będą indywidualnie poprzez wiadomość sms lub e-mail. Będzie go można odbierać z placu przy ulicy Budowlanych 7 - przekazuje biura prasowe Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Cena opału nie powinna przekroczyć 2 tysięcy złotych (1500 zł opłata za węgiel plus 500 złotych za transport).

Przed odbiorem należy dokonać wpłaty za zamówioną ilość węgla:
  • - przelewem na rachunek bankowy UM nr 80 1020 5040 0000 6502 0085 9645 (z dopiskiem "opłata za węgiel"),
  • - w kasie Urzędu Miejskiego ul. Ratuszowa 1 (gotówką lub kartą).

Po więcej informacji dotyczących rządowego węgla dla mieszkańców Grudziądza trzeba zgłosić się pod numerami telefonów: 564506282 i 564506284 lub adresem e-mail: opal@opec.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Kazimierz Węgrzyn przed Polska-Argentyna "Messi drepcze po boisku"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE