Policjanci z Grudziądza podsumowali świąteczny weekend. Nie brakowało pijanych kierowców

2022-12-28 10:03
policja sprawdzanie
Autor: Pixabay Policjanci kontrolowali grudziądzkie drogi w świąteczny weekend

W okresie świąt nie brakowało policyjnych interwencji na drogach. W miniony weekend mundurowi z Grudziądza odnotowali 16 zdarzeń. Wśród nich był jeden wypadek z osobą poszkodowaną.

Policjanci z Grudziądza podsumowali świąteczny weekend. W drogowych statystykach pojawił się jeden wypadek z osobą poszkodowaną. Nie brakowało również kierowców pod wpływem alkoholu.

Policjanci z ruchu drogowego ujawnili pięciu nietrzeźwych kierowców. Będą oni podlegali postępowaniu karnemu. Ponadto zatrzymano także dwie osoby w stanie po spożyciu alkoholu, bądź innych środków odurzających - mówi Iwona Czarnecka z KMP w Grudziądzu.

Łącznie grudziądzcy mundurowi odnotowali 16 zdarzeń drogowych. Wśród nich był jeden wypadek.

Doszło do niego w miejscowości Plesewo. W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek doznała obrażeń ciała, które kwalifikowały się do przewiezienia do szpitala - dodaje policjantka.

W trakcie świąt nie brakowało także zdarzeń domowych

Ponadto swoje działania prowadzili również mundurowi z wydziału prewencji. Chodzi tutaj m.in. o domowe awantury i spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

Odnotowaliśmy 139 interwencji ogólnie. W tym 22 były to interwencje domowe. W porównaniu z zeszłym rokiem wygląda to bardzo podobnie, mieliśmy wówczas tych interwencji 143 - wylicza Iwona Czarnecka.

Kolejny weekend wzmożonych kontroli policjanci zapowiedzieli na kolejny weekend.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Pobicie na Starym Mieście w Olsztynie. Policja szuka sprawcy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE