Policjanci kontrolowali prędkość w powiecie grudziądzkim

2022-11-10 9:58
dzialania predkosc
Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Policjani sprawdzali prędkość na drogach powiatu grudziądzkiego

Policjanci sprawdzali czy jeździmy za szybko. Kontrolę przeprowadzono na drogach powiatu grudziądzkiego. W ilu przypadkach przekroczono dozwoloną prędkość? Czytajcie w artykule.

Funkcjonariusze grudziądzkiej „drogówki” prowadzili działania „Prędkość”. Wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazd z wideorejestratorem sprawdzali czy kierowcy nie jeżdżą za szybko.

Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Głównym zadaniem policjantów uczestniczących w działaniach było ujawnienie i dyscyplinowanie kierowców, którzy dopuszczają się przekroczeń prędkości - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Mundurowi pojawili się w miejscach najbardziej zagrożonych skutkami zdarzeń drogowych

Skontrolowano 93 pojazdy. W 33 przypadkach kierujący dopuścili się przekroczenia dozwolonej prędkości - dodaje policjant.

Mundurowi po raz kolejny apelują o rozważną i bezpieczną jazdę z prędkościami dostosowanymi do warunków ruchu.​

Nadmierna prędkość to jedna z trzech głównych przyczyn wypadków drogowych obok nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu i nieprawidłowego wyprzedzania - kończy Kowalczyk.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Taksówkarz zrobił to na oczach policjantów! Mundurowi włączyli koguty i ruszyli za nim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE