mks grudziadz

Autor: Pixabay To czwarta porażka szczypiornistów MKS-u Grudziądz

MKS Grudziądz z porażką. W Koszalinie górą miejscowa Gwardia

2022-11-20 11:56

Kolejną porażkę ponieśli szczypiorniści MKS-u Grudziądz. Tym razem w Koszalinie lepsza okazała się miejscowa Gwardia 32:20.

Grudziądzanie do tego spotkania podchodzili z bilansem dwóch wygranych i trzech porażek. Zespół z Koszalina miał na swoim koncie trzy zwycięstwa i tylko jedną przegraną (z liderem tabeli).

Gospodarze swoją wyraźną dominację nad grudziądzkim zespołem pokazali już w pierwsze połowie, którą zakończyli prowadzeniem 17:7.

Po przerwie grudziądzanie byli w stanie miejscami nawiązywać równorzędną walkę z szczypiornistami Gwardii. Ostatecznie jednak to drużyna z Koszalina mogła cieszyć się z końcowego sukcesu - 32:20. Dla gospodarzy była to czwarta wygrana w tym sezonie. MKS poniósł z kolei czwartą porażkę.

Za tydzień (27 listopada) MKS Grudziądz czeka pauza w rozgrywkach ligowych. Następny mecz rozegrany zostanie 17/18 grudnia na wyjeździe z USAR-em Kwidzyn.