mks grudziadz porazka

Autor: Pixabay Szczypiorniści MKS-u Grudziądz przegrali kolejny mecz w tym sezonie Ligi Centralnej

MKS Grudziądz z kolejną porażką w Lidze Centralnej. Spadli na ostatnie miejsce w tabeli

2021-11-29 14:08

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz ponieśli siódmą porażkę w tym sezonie. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego przegrali we własnej hali z Nielbą Wągrowiec 33:38. Grudziądzanie po przegranej spadli na ostatnie miejsce w tabeli Ligi Centralnej.

Goście przewagę uzyskali już w pierwszej połowie. Dzięki dobrej grze w ofensywie Nielba na przerwę schodziła przy prowadzeniu 18:15.

Po zmianie stron przyjezdni podkręcili tempo. Z kolei grudziądzanie pomimo licznych prób dogonienia rywali, nie zdołali odrobić strat i ostatecznie przegrali 33:38. Była to już siódma porażka MKS-u w tym sezonie Ligi Centralnej.

Na szczególną uwagę w zespole gospodarzy zasłużyli dwaj najskuteczniejsi zawodnicy: Artur Sadowski zdobył aż 13 bramek. Kolejnych siedem dorzucił wychowanek MKS-u, Paweł Kruszewski.

MKS Grudziądz po tej porażce z dorobkiem siedmiu oczek spadł na ostatnie miejsce w tabeli Ligi Centralnej. Szansa na poprawę nastrojów będzie już w najbliższy weekend. Zespół trenera Ziółkowskiego 4 grudnia zmierzy się na wyjeździe z liderem rozgrywek Ostrovią Ostrów Wlk. Początek meczu o godzinie 18.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl