mks grudzadz porazka

Autor: Pixabay Grudziądzanie wciąz zajmują ostatnią pozycję w tabeli Ligi Centralnej

MKS Grudziądz przegrywa na początek nowego roku w Lidze Centralnej

2022-01-17 13:48

Od porażki nowy rok rozpoczęli szczypiorniści MKS-u Grudziądz. Zespół Sylwestra Ziółkowskiego przegrał na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 34:28 i wciąż jest ostatni w tabeli ligowej.

Grudziądzanie wyższość rywali musieli uznać także przed przerwą. Po pierwszej połowie wrocławianie prowadzili 18:12.

Po zmianie stron gospodarze utrzymywali swoją przewagę. Ostatecznie MKS przegrał pierwszy mecz w nowym roku (zaległa siódma kolejka) 28:34. Najskuteczniejszym zawodnikiem w talii trenera Sylwestra Ziółkowskiego był Artur Sadowski, który rzucił aż 10 bramek.

Przed grudziądzkim zespołem teraz starcie w ramach Pucharu Polski. W najbliższą środę (19 stycznia) MKS podejmie we własnej hali przedstawiciela PGNiG Superliga PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski.