Konkurs na zastępce komendanta Straży Miejskiej w Grudziądzu nierozstrzygnięty! [AUDIO]

2021-04-14 14:46
straz miejska grudziadz
Autor: Radio ESKA Obecnie w grudziądzkiej jednostce Straży Miejskiej zajęte są trzy wakaty kierownicze

Jednostka Straży Miejskiej w Grudziądzu pozostaje bez zastępcy komendanta. Właśnie zakończono konkurs na to stanowisko. Do Urzędu Miejskiego wpłynęły tylko dwie kandydatury. Komisja nie zdecydowała się na żadną z nich.

Nierozstrzygnięty został konkurs na zastępce komendanta w Straży Miejskiej. Do grudziądzkiego ratusza wpłynęły tylko dwie kandydatury. Obie zostały odrzucone przez komisję. Obecnie pracownicy urzędu zastanawiają się nad kolejnymi krokami.

Rozważamy jedną z dwóch możliwości. Albo rozpiszemy konkurs na nowo. Istnieje jeszcze możliwości przeniesienia pracownika w formie awansu wewnętrznego - mówi Karol Piernicki, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Straż Miejska w Grudziądzu ma już 30 lat! W ratuszu odbyły się skromne uroczystości

Obecnie w grudziądzkiej jednostce Straży Miejskiej zajęte są trzy wakaty kierownice. To komendant, naczelnik oraz kierownik monitoringu.

Wakat zastępcy komendanta jest oczywiście widoczny, jednak brak tego pracownika nie wpływa na działanie komendy - dodaje rzecznik ratusza.

O anulowaniu konkursu na zastępce komendanta Straży Miejskiej mówi rzecznik grudziądzkiego ratusza, Karol Piernicki. Posłuchaj:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Raport z Anteny 14.04
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE