Kolejni grudziądzanie stracili prawo jazdy! Tym razem za szybko jechali dwaj motocykliści

2021-03-16 16:06
prawko grudziadz
Autor: KMP Grudziądz Coraz częściej mieszkańcy Grudziądza jeżdżą za szybko przez co na kilka miesięcy tracą prawo jazdy

Kolejni zmotoryzowani grudziądzanie stracili prawo jazdy. Tym razem chodzi jednak o motocyklistów, których zatrzymali policjanci z grupy „Speed”. Obaj przekroczyli prędkość o ponad 50 km na godzinę.

W miniony weekend policjanci z grudziądzkiej grupy "speed" tradycyjnie patrolowali ulice w mieście. Szczególną uwagę zwracali na przekraczanie prędkości, czy chociażby nieprawidłowe wyprzedzanie. Jak się okazuje więcej kłopotów ponownie było z tym pierwszym.

Na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu stróże prawa podczas patrolu zauważyli szybko przemieszczających się dwóch motocyklistów. Oboje kierujący nie zważali na ograniczenie prędkości, które jest na tej ulicy wyrażone znakiem „ograniczenie prędkości do 80 km/h” - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Policjanci z Grudziądza sprawdzali jak jeżdżą kierowcy na powiatowych drogach

Funkcjonariusze poruszający się nieoznakowanym pojazdem zmierzyli prędkość obu motocyklistów.

Pierwszy z nich 43-latek pędził swoją Yamahą z prędkością blisko 140 km/h, drugi 41-latek również na motocyklu Yamaha jechał z prędkością 135 km/h - wylicza policjant.

Policjanci nałożyli na nich mandaty i punkty karne. Mężczyźni stracili także prawo jazdy na 3 miesiące.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Bydgoszcz: Kradli luksusowe auta. Policja zrobiła nalot na dziuplę samochodową
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE