Kolejne utrudnienia dla grudziądzkich kierowców. Tym razem na Wybickiego

2021-07-29 16:12
remont torowiska grudziadz
Autor: Nadesłane Prace rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek (2 sierpnia)

Od 2 sierpnia ruszy remont torowiska na ulicy Wybickiego. W związku z tym w tym obszarze wystąpią utrudnienia dla kierowców.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac remontowych torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Wybickiego, od 2 sierpnia zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Wybickiego, na odcinku od Rybnego Rynku do ul. gen. Sikorskiego.

Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie możliwość wjazdu pojazdów w ulicę Wybickiego od strony ulicy gen. Sikorskiego, a ruch pojazdów przekierowany zostanie na ulice: Wąską, Kościuszki, Solną, Podgórną oraz na ulicę Sienkiewicza i ulicę Kosynierów Gdyńskich. Z kierunku Centrum ruch pojazdów możliwy będzie drogą jednokierunkową w relacji Rybny Rynek – gen. Sikorskiego.

ZOBACZ TEŻ - Autobusy zmienią swoją trasę. Wszystko przez remont torowiska

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Eska Summer City - Moto Show Olsztyn 2021!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE