rywal grudziadz 43

Autor: Nadesłane Wśród zwycięzców była m.in. Julia Mioduszewska na swoim koniu Kabestan (na zdjęciu)

Kolejne sukcesy jeździeckie grudziądzkiego Rywala. W weekend były miejsca na podium!

2021-06-14 15:04

Za nami kolejny weekend, który obfitował w dobre występy zawodników grudziądzkiego "Rywala". Jak tym razem poszło jeźdźcom z naszego miasta? Odpowiadamy w artykule.

Dnia 12 czerwca 2021 roku w Jarużynie k/Bydgoszczy odbyły się regionalne zawody w skokach przez przeszkody, w których Rywal reprezentowała Małgorzata Zubrycka. Zawodniczka zajęła II miejsce w konkursie klasy P oraz drugie w klasie N.

Z kolei w niedzielę w Chełmnie odbyły się towarzyskie zawody również w skokach przez przeszkody, w których: Julia Dąbrowska na Sawie wygrała pierwszą nagrodę w konkursie dla debiutantów, Aleksandra Mondzielewska na koniu Borys zajęła II miejsce w konkursie z trafieniem w normę czasu, zaś w najwyższym z rozegranych konkursów – Julia Mioduszewska i Kabestan zajęli miejsce I, a Adam Kozakiewicz i Tęcza miejsce III.

Jednocześnie rozgrywane były zawody w Biskupcu (woj. warmińsko – mazurskie), gdzie II miejsce w konkursie klasy P wywalczyła Laura Ciepluch na koniu Diavoj.

To koniec konnych atrakcji z grudziądzkimi akcentami. W naszym mieście już w nadchodzący weekend odbędzie się duża impreza sportowa.

Zapraszamy w niedzielę 20 czerwca 2021 roku na Błonia Nadwiślańskie, gdzie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w powożeniu końmi zimnokrwistymi - mówi Michał Masłowski z grudziądzkiego Rywala.