Kierujący quadem w szpitalu. Wypadek na ulicy Rapackiego w Grudziądzu

2020-06-09 11:59
wypadek na ulicy Rapackiego w Grudziądz
Autor: Damian Pieczonka Kierująca osobówką prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo. Okoliczności wypadku wyjasnia policja

Wypadek na ulicy Rapackiego w Grudziądzu. Samochód osobowy na wysokości wjazdu na teren pobliskiego marketu, zderzył się z quadem. Do zdarzenia doszło we wtorek 9 czerwca, około godziny 11.30. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Są utrudnienia. Strażacy kierują ruchem. Kierująca autem prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przy wykonywaniu lewoskrętu. Kierującego quadem zabrano na badania.

Jedna osoba trafiła do szpitala, po zderzeniu samochodu osobowego z quadem. Do wypadku doszło we wtorek przed południem, na ulicy Rapackiego w Grudziądzu. Kierująca autem nie zachowała należytej ostrożności wykonując manewr skrętu w lewo, przy wjeździe na teren pobliskiego marketu. Z przeciwka nadjeżdżał quad. Kierujący nie doznał poważniejszych obrażeń, jednak przekoziołkował i upadł w rejonie wysepki rozdzielającej pasy. Przewieziono go do szpitala na badania. Kobietę ukarano mandatem.

Tablice rejestracyjne w Polsce. Z jakiego województwa pochodzi auto oznaczone...

Pytanie 1 z 10
BWM:
Zawody MTB w Grudziądzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE