kacper pludra

Autor: Nadesłane/GKM Grudziądz Kacper Pludra (na zdjęciu po lewej) jest ostatnio w wysokiej formie

Historyczny sukces zawodnika GKM-u Grudziądz! Kacper Pludra drugi w Srebrnym Kasku

2022-06-15 20:23

To był dla niego historyczny turniej! Młodzieżowiec Zooleszcz GKM-u Grudziądz, Kacper Pludra wywalczył drugie miejsce w Turnieju o Srebrny Kask. W zawodach, które odbyły się na torze w Ostrowie Wielkopolskim uznał jedynie wyższość Jakuba Miśkowiaka.

Ostatnie dni są wyjątkowo udane w wykonaniu juniora grudziądzkiej drużyny, Kacpra Pludry. Najpierw w ubiegły piątek dzięki m.in. jego kapitalnej postawie "żółto-niebiescy" wywieźli punkt bonusowy z legendarnego "Smoczyka". Wczoraj wraz z drużyną do lat 24 wysoko pokonał leszczyńską Unię na torze przy Hallera 4. Dziś dołożył drugie miejsce w turnieju o Srebrny Kask.

Zawodnik GKM-u wywalczył pierwszy swój i drugi w historii naszego klubu srebrny medal tej imprezy. Reprezentant "żółto-niebieskich" w serii zasadniczej uzbierał aż 14 punktów. Dało mu to prawo do udziału w wyścigu dodatkowym o złoto z Jakubem Miśkowiakiem. W nim górą był jednak zawodnik Włókniarza Częstochowy. Na trzecim stopniu podium stanął Wiktor Przyjemski z Polonii Bydgoszcz.