Grudziądzanie pokazali wielkie serca! Mała Maja pojedzie na operację serduszka

2022-10-06 0:17
maja z grudziadza
Autor: Nadesłane / Justyna Klempinowska Mała Maja z Grudziądza urodziła się z połową serduszka

Kolejny raz udało się pozytywnie zamknąć zbiórkę na leczenie dla małej Mai z Grudziądza. Dziewczynka pojedzie na operację do niemieckiej kliniki w Munster.

Jeszcze dzień przed zakończeniem zbiórki do jej pozytywnego zamknięcia brakowało przeszło 50 tysięcy złotych. Ostatniego dnia września okazało się jednak, że zostały jeszcze środki z pierwszej operacji Mai (dziewczynka operowana była zaraz po urodzinach w niemieckiej klinice w Munster) i to właśnie one posłużą jako uzupełnienie zbiórki.

Łącznie udało się uzbierać przeszło 200 tysięcy złotych, czyli wymaganą kwotę.

Dziękujemy za okazaną pomoc - mówi Justyna Klepinowska, mama małej Mai.

Przełożona operacja

Pierwotnie kolejna operacja małej Mai zaplanowana była na połowę października. Tuż po zakończeniu zbiórki okazało się, że ten termin jest już nieaktualny i sama operacja została przeniesiona.

Termin odroczono do 7 listopada bieżącego roku - dodaje mama Mai.

Dziewczynka za ok. dwa tygodnie będzie miała kolejną wizytę u kardiologa. Po niej będzie wiadomo w jakim stanie jest obecnie serduszko Mai. Historię jej narodzin oraz pierwszej zbiórki przeczytacie w artykule poniżej:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Oliwia Bieniuk o filmie „Ania”: To była spowiedź. Wiemy, co przed snem czytał jej tata
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE