GKM Grudziądz szuka nowe podprowadzające. Wciąż można przesyłać swoje zgłoszenia!

2022-11-21 13:25
gkm casting
Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz (Marcin Karczewski) Zgłoszenia przyjmowane są do końca listopada

GKM Grudziądza szuka nowych twarzy. Nie chodzi jednak o zawodników, lecz o podprowadzające. Trwa właśnie nabór kandydatek. Sprawdź jak się zgłosić!

Najpierw zgłoszenia, a później rozmowa. W GKM-ie Grudziądz trwa casting na nowe podprowadzające. Aby wysłać swoją kandydaturę, trzeba spełnić kilka warunków.

Trzeba napisać swoje imię i nazwisko oraz być pełnoletnią. Do zgłoszenia dołączyć trzy zdjęcia w dobrej jakości. Plus krótki opis o sobie i swoich zainteresowaniach - mówi Roksana Wróbel, obecna podprowadzająca GKM-u.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada. Kandydatury można wysyłać na adres mailowy - nabor@gkm.grudziadz.net.

Casting na nowe podprowadzające - jak wygląda praca przy meczu?

Głównym zadaniem nowych dziewczyn będzie praca przy okazji spotkań domowych oraz udział w wydarzeniach organizowanych przez klub.

Przygotowujemy się już dużo wcześniej przed meczem. Przeważnie są to 2 lub nawet 3 godziny. Na stadionie z kolei jesteśmy zazwyczaj godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Wtedy odbywają się ostatnie przymiarki i poprawki. Ustalamy sobie z dziewczynami składy i jak to będzie po prostu wyglądało. Na torze pojawiamy się ok. 20 minut przed startem - opowiada Roksana.

Szansa na pokazanie się szerszej publiczności

Pod koniec każdego sezonu dziewczyny biorą udział w ogólnopolskim konkursie miss startu. Wybierana jest w nim najładniejsza i najpopularniejsza podprowadzająca z całej Ekstraligi.

Warto uczestniczyć w tym konkursie, ponieważ można się pokazać także z trochę innej strony. Przedstawić siebie nie tylko jako podprowadzająca, ale również jako osobę prywatną, która ma różne zainteresowania. Kibice także się tym bardzo interesują. Dodatkowo jest to ogromne wyróżnienie - mówi podprowadzająca.

Przypomnijmy - podczas tegorocznego konkursu "Miss Startu PGE Ekstraligi 2022" - przedstawicielka GKM-u Grudziądz, Agnieszka Niewiadomska zajęła trzecie miejsce. Więcej w artykule poniżej:

Casting potrwa do końca listopada. Później wybrane kandydatki dostaną zaproszenie na rozmowę do siedziby klubu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Finał Miss World
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE