Będzia okazja do ścigania się z żużlowcami. GKM organizuje bieg po stadionie

2022-09-13 11:28
bieganie grudziadz 1
Autor: Pixabay Bieg odbędzie się 24 września na stadionie żużlowcy przy Hallera 4 w Grudziądzu

Żużlowcy GKM-u Grudziądz choć zakończyli już sezon na torze... to nie zapominają o aktywności fizycznej. Klub z Hallera 4 pod koniec września organizuje IV odsłonę biegu GKM Łączy Pokolenia”.

Choć wystartują spod taśmy, nie będzie to rywalizacja na motocyklach. Na stadionie żużlowym w Grudziądzu zobaczymy zmagania biegaczy. „GKM łączy pokolenia” to impreza dla fanów speedwaya ale nie tylko.

Trasa prosta, będzie to pięć kilometrów wokół parku miejskiego. Mamy limit osób, wynosi on 200. Prosiłbym, żeby z zapisami nie czekać do samego końca, ponieważ może zabraknąć miejsc - mówi Szymon Szar z GKM-u Grudziądz.

Udział w biegu może wziąć każda osoba, która rocznikowo ukończyła 18 lat i niepełnoletni posiadający zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Na mecie najlepsi otrzymają puchary i medale. To będzie niezwykła okazja, by do biegu stanąć przeciwko żużlowcom.

Na pewno pojawią się trenerzy, Robert Kempiński i Robert Kościecha. Nie zabraknie również pupila naszej publiczności, Kacpra Pludry. Będą także pozostali juniorzy oraz chłopacy ze szkółki - dodaje przedstawiciel klubu z Hallera 4.

plakat gkm bieg
Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz Oficjalny plakat wydarzenia

Obecnie trwają zapisy na bieg. Przyjmowane są one za pośrednictwem elektronicznej platformy - ZAPISY NA BIEG GKM.

Bieg wystartuje 24 września o godzinie 11.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE