Automobilklub Grudziądz organizuje V Samochodowy Rajd Turystyczny

2021-10-14 11:52
Automobilklub Grudziądz organizuje V Samochodowy Rajd Turystyczny
Autor: ATG

Malownicze okolice miasta zwiedzą za kółkiem. Rusza 5 runda samochodowego rajdu turystycznego, pn "Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej". Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Grudziądz.

Parada samochodów przejedzie przez najpiękniejsze okolice Grudziądza. Po raz piąty, mieszkańcy miasta mają okazję by spędzić czas w ciekawy sposób o motoryzacyjnym zabarwieniu. Wydarzenie przeznaczone jest dla całych rodzin. Celem spotkania jest nie tylko dobra zabawa i zapoznanie się z pięknymi miejscami. To także możliwość szlifowania techniki jazdy autem, a także przypomnienie, jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Okrężną trasą, kierowcy dotrą do Łasina. Po drodze przewidziano liczne zadania i atrakcje. W sumie to aż 52 kilometry. Zbiórka będzie miała miejsce na Marinie przy ulicy Portowej w Grudziądzu. O ósmej rano, czyli godzinę przed startem będzie można wpisać się na listę chętnych uczestników. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto posiada prawo jazdy. Limit to 30 pojazdów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE