Znów przesunięcie otwarcia hali CEZiB w Gorzowie. Są usterki!

2022-04-07 12:13
gorzów hala cezib
Autor: Fragles Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

Kolejny termin to kwiecień i miejmy nadzieję, że ostatni. Obiekt przy Warszawskiej jest już kompletny- odbyły się odbiory straży pożarnej, sanepidu oraz inspekcji budowlanej. Niestety wykonawca musi jeszcze usunąć mankamenty.

Hala jest gotowa na pojawienie się uczniów oraz sportowców. Jednak póki co muszą się oni wstrzymać. Do piątku (8.04) firma ma do poprawienia drobne niedociągnięcia. Chodzi między innymi o odbarwienia na wykładzinach, niedomalowanie ścian czy wgłębienia w regipsach.

Gdy te prace się zakończą, hala będzie mogła zostać oddana do użytku. Dokładny termin nie jest znany. Jednak wiadomo, o czym poinformowała dyrektor CEZiB-u, że na 29 kwietnia zaplanowano przy Warszawskiej pożegnanie ostatnich klas techników- Budowlanki i Mechanika.

Być może hala zostanie otwarta jeszcze przed Wielkanocą albo tuż po niej. Daty przesuwano już kilka razy, poczynając od grudnia.

Jarmark Wielkanocny w Szczecinie

QUIZ o życiu. Z tymi pytaniami poradzi sobie nawet dziecko, a ty?

Pytanie 1 z 9
Ile przeciętnie trwa zaśnięcie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE