Warta Gorzów nadal bez punktów i bramki

2021-08-19 11:22
Warta Gorzow
Autor: coola

Warta Gorzów nadal nie wygrywa. Co więcej gorzowski trzecioligowiec na razie nawet nie zdobył bramki. ​Tym razem lepsza od Warty okazała się Odra Wodzisław Śląski , która wygrała 2 do 0.

Warciarze mieli swoje okazje , piłka dwukrotnie trafiała w poprzeczkę ale co z tego skoro to goście strzelali celniej. Najpierw w pierwszej połowie a dokładnie w 42 minucie a później w 74. Porażka boli tym bardziej, że z beniaminkiem III ligi.

Chcemy grać ofensywnie , chcemy grac w piłkę ale jak widać ładne granie nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Pierwsza połowę realizowaliśmy bardzo dobrze ale przytrafił się błąd. Chyba trzeba zmienić priorytety bo ładne granie tutaj nic nie daje - mówi Paweł Posmyk trener warciarzy.

Sytuacja Warty nie wygląda najlepiej w tabeli jest ostatnia a do tego trzy pierwsze mecze grała u siebie i nie wykorzystała atutu własnego boiska. Teraz warciarzy czeka trudny wyjazd bo już w sobotę zagrają z wiceliderem tabeli Miedzią II Legnica.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Cezary Kulesza prezesem PZPN. Kulisy wyborów | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE