W tym roku cykl Dobry Wieczór Gorzów krótszy, ale ma być równie atrakcyjny

2023-01-25 16:55
Gorzów: dobry wieczór
Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

Początek letniej zabawy 16 czerwca, koniec 2 września. Imprez będzie mniej z względów finansowych. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. Jak zawsze w przygotowania zaangażowane będą wszystkie gorzowskie instytucje kultury.

Dobry Wieczór Gorzów krócej. Organizatorzy zapewniają, że mimo to będzie równie atrakcyjne jak rok temu. ​Letnie imprezy kulturalne oficjalnie ruszą razem z Nocnym Szlakiem Kulinarnym, który zaplanowano 16 i 17 czerwca. 18., czyli w niedzielę pierwszy koncert na scenie na Starym Rynku. O artyście, który zainauguruje cykl organizatorzy nie chcą na razie powiedzieć więcej niż to, że będzie to mężczyzna. Zakończenie 2 września, wtedy odbędzie się Nocny Szlak Kulturalny. Tradycyjnie cykl tworzyć będą gorzowskie instytucje kultury: teatr, filharmonia, jazz club, MOS i MCK, który koordynuje całość.

gorzów wartownia ludzie
Autor: facebook.com/wartownia Wartownię w Gorzowie odwiedzały rzesze fanów muzyki.

Będzie trochę krócej, ze względów finansowych. Jesteśmy na końcówce tworzenia harmonogramu wydarzeń i koncertów w ramach Dobry Wieczór Gorzów. Myślę, że będzie wyglądał on równie imponująco jak w latach ubiegłych. Każdy powinien znaleźć coś dobrego dla siebie - mówi Hanna Dębska, dyrektor MCK.

W wakacje nie powinno zabraknąć Wartowni, choć w tej sprawie dyrektor MCK nabiera wody w usta.

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 70? QUIZ! Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd i inne klasyki

Pytanie 1 z 10
Cover utworu jakiego artysty pojawił się na albumie "All Things Must Pass" George'a Harrisona?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE