W pożarze mieszkania stracili dorobek życia

2023-01-24 10:15
Pożar - Zdjęcie ilustracyjne
Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

10 tysięcy złotych potrzeba na odbudowę zniszczone przez pożar mieszkania na poddaszu kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Gorzowie. Zrzutkę zorganizowali gorzowscy radni. Akcję wspierają mieszkańcy miasta.

Po pożarze, który wybuchł wieczorem, 21 stycznia 2023 roku, mieszkająca tam rodzina znała się w bardzo trudnym położeniu. Mieszkający tam Monika i Łukasz wraz z 7-letnią Zuzią stracili dorobek swojego życia.

Ich trudna sytuacja materialna nie pozwala na zrobienie remontu, dlatego potrzebują naszego wsparcia. Na koncie zbiórki jest ponad 3 tysiące złotych, a pieniądze wpłaciło 56 mieszkańców naszego miasta.

- Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się na całe mieszkanie. Salon i pokój dziecięcy spłonęły doszczętnie. Kuchnia oraz sypialnia poważnie ucierpiały i nie nadają się do użytkowania. Mieszkająca tam rodzina: Monika i Łukasz wraz z 7-letnią Zuzią stracili dorobek swojego życia. Ich trudna sytuacja materialna nie pozwala na zrobienie remontu, dlatego potrzebują naszego wsparcia - mówiła Anna Kozak, organizatorka zbiórki dla pogorzelców z ulicy Dąbrowskiego.

Każdy może pomóc i dołączyć do zbiórki. Wystarczy wejść na stronę zrzutki: Zrzutka na pogorzelców

QUIZ. Wiedza ogólna. Poniżej 6/10 zacznij się dokształcać

Pytanie 1 z 10
Kto jest autorem noweli "Nasza szkapa"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE