W nocy z czwartku na piątek spore zmiany w centrum Gorzowa

2022-03-21 13:29
chrobrego gorzów
Autor: Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzów

Uwaga kierowcy, w nocy z czwartku (24.03) na piątek (25.03) spore zmiany w centrum Gorzowa. Rozpocznie się budowa torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego. Na trzy dni zostanie zmieniona organizacja ruchu.

Nie będzie można przejechać od Jagiełły do Wybickiego. Od poniedziałku (28.03) ruch na skrzyżowaniu zostanie przywrócony. Auta będą się poruszać po świeżo wylanych pasach przy popularnej "Letniej".

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.03.2022

Ile może to potrwać drugi etap, mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu:

Wykonawca przebudowy zakłada, że te zmiany w organizacji ruchu związane z przebudową skrzyżowania potrwają do 7 kwietnia. Po 7 kwietnia przejazd przez skrzyżowanie będzie możliwy we wszystkich relacjach po jednym pasie.

Od piątku do niedzieli (25-27.03) kierowcy będą mogli za to przejechać Chrobrego od Jagiełły do tymczasowego ronda na Sikorskiego i w drugą stronę. W drugim przypadku będzie można skręcić tylko w prawo w Jagiełły. Od ronda nie wjedziemy za to w Pocztową. To będzie możliwe jedynie od Wybickiego, jak miało to miejsce przed remontem.

QUZ. Smaczne luki - uzupełnij brakujące słowo tekście piosenki

Pytanie 1 z 15
Bracia Golec śpiewają: "Gdy widzę [.........] to kwiczę"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE