Uwaga pacjenci! Poradnie w gorzowskim szpitalu zmieniły adres

2022-07-13 16:22
gorzów szpital poradnie 1
Autor: materiały szpitala Gorzów W poradni chorób zakaźnych przyjmuje dr Michał Chojnicki.

Trzy poradnie i jeden oddział przeniesione zostały ze szpitalnego kompleksu przy Walczaka na Dekerta. Zmiany podyktowane są rozbudową ośrodka psychiatrii. Jakie przychodnie mają nową lokalizację?

Od wtorku (12.07) w nowym miejscu działa Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby. Została przeniesiona do obiektów szpitalnych przy ul. Dekerta, a dokładnie do wysokiego czerwonego pawilonu na pierwsze piętro. Tam znajduje się m. in. szpitalna apteka i Zakład Medycyny Nuklearnej.

Z początkiem lipca nowe siedziby przy Dekerta mają także: Oddział Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych, Wojewódzka Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc oraz Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci.

gorzów szpital poradnie 2
Autor: materiały szpitala Gorzów Poradnie mieszczą sie w czerwonym budynku.

Przy Walczaka trwają przygotowania do uruchomienia rozbudowanego ośrodka psychiatrii, w tym oddziału dziennego dla dzieci i młodzieży. Już teraz działa tam m.in. Centrum Zdrowia Psychicznego.

Do wszystkich poradni najlepiej rejestrować się przez call center: 95 782 77 77 od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 14.30. Można też wysłać mail na adres: rejestracja@szpital.gorzow.pl albo przyjść osobiście do rejestracji.

Spacer ze Świnoujścia do Niemiec może dodatkowo kosztować. Musisz o tym pamiętać

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE