Urodzinowo zobaczycie panoramę Gorzowa z... balonu

2022-06-30 12:39
błonia nadwarciańskie gorzów
Autor: kb

I to nawet z wysokości 40 metrów. Warunek konieczny - dobre warunki atmosferyczne. W sobotę (02.07) od 19 pilot z zaczepionym balonem będzie czekał na gorzowian na nadwarciańskich błoniach, tuż obok mostu kolejowego.

Loty potrwają do 22, chociaż urzędnicy starają się program rozciągnąć ze względu na zainteresowanie. Według aktualnych szacunków z bezpłatnej atrakcji skorzystać będzie mogło około 120 osób. Mówi Marta Liberkowska, w urzędzie miasta odpowiedzialna za promocję i informację:

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Potrwa od 3 do 5 minut w górę i w dół. Balon wzbija się na wysokość od 20 do aż 40 metrów. Z tej perspektywy będzie można oglądać Gorzów, centrum miasta, estakadę kolejową, a dobrze też zapewne będzie widać, to co będzie działo się w sobotni wieczór w Wartowni.

Niespodziankę w tym tygodniu udało się załatwić wspólnie dzięki pracownikom gorzowskiego magistratu i spółki komunalnej Inneko. Przypomnijmy, miasto w sobotę świętować będzie 765. urodziny, zaś miejska firma trzydzieste.

QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? "Bezludna wyspa", "Bar", "Szalone liczby"!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. To jeden z najbardziej znanych duetów w historii. Kto prowadził "Za chwilę dalszy ciąg programu"?
QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? Bezludna wyspa, Bar, Szalone liczby oglądały miliony
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE