Gorzów: Torby pełne prezentów powędrowały do potrzebujących

2021-12-10 12:29
policja prezenty
Autor: foto. lubuska policja

Torby pełne prezentów trafią do potrzebujących. Gorzowskiemu Caritasowi przekazali je lubuscy policjanci, którzy włączyli się w przedświąteczną zbiórkę​ „Torba Charytatywna Caritas”.

Funkcjonariusze wraz z pracownikami Lubuskiej Policji, przygotowali wiele „toreb pełnych miłosierdzia”. Wypełnili je artykułami spożywczymi, środkami czystości oraz higieny osobistej, które trafią do najbardziej potrzebujących - bezdomnych, seniorów, samotnych i schorowanych. W czwartek (9 grudnia) przy wejściu do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie stanął bus, do którego spakowano zebrane przedmioty. Teraz Caritas zajmie się ich dostarczeniem osobom potrzebującym wsparcia.

Akcje "Torba Charytatywna Caritas" została zorganizowana po raz siódmy. Lubuscy stróże prawa biorą w niej udział od początku.

Czy masz objawy zespołu suchego oka?

Pytanie 1 z 12
Czy dokucza ci nadwrażliwość na światło?
Olsztyn. Podpalono palmę Coppernicję
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE