Sulęcin: Kradli katalizatory, teraz mogą pójść siedzieć

2022-03-08 11:26
kradzież katalizatorów sulęcin
Autor: Materiały KPP Sulęcin

5 osobom związanym z tym procederem grozi do 5 lat więzienia. 26 lutego w nocy jeden z mieszkańców Wędrzyna wracając z pracy zauważył podejrzaną grupę kręcącą się po parkingu i zawiadomił mundurowych.

Policjanci sprawdzili samochody - w jednym z nich brakowało katalizatora. Po szybkiej obławie udało się zatrzymać 22, 38 i 42 latka. 3 marca w Sulęcinie z kolei w środku dnia kobieta przez okno dostrzegła dwóch mężczyzn zaglądających pod auta.

Kradną auta w biały dzień w Warszawie. Wideo z kradzieży!

Mężczyźni uciekli, funkcjonariusze znaleźli ich w Wędrzynie. Zaskoczeni 25 i 27-latek mieli przy sobie charakterystyczny osprzęt: piłę, brzeszczoty, klucze i śrubokręty. Na sulęcińskim parkingu pod jednym aut był już także rozstawiony lewarek.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnym rejestrze, okazało się, że 27 latek jest poszukiwany. Ma do odsiedzenia zaległe 2,5 roku za niezapłacone grzywny sądowe. Trójka z Wędrzyna usłyszała zarzuty kradzieży. Mężczyźni z Sulęcina nie zdążyli tego dokonać, więc zostali oskarżeni o usiłowanie.

QUIZ. Kultowe cytaty z komedii PRL! 9/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
"Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" to cytat z filmu...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE