Strzelce Krajeńskie: Jechał bez prawka, poszukiwany i niesprawnym samochodem

2022-03-15 12:11
zatrzyanie
Autor: foto. Lubuska Policja

27 latek nie zatrzymał się do kontroli, po pościgu został ujęty. Szybko okazało się, dlaczego uciekał. Jego kartoteka była bardzo bogata.

Do zdarzenia doszła w czwartek w Strzelcach (11.03). Policjanci zauważyli kierowcę osobówki, który według ich wiedzy nie powinien wsiadać za kierownicę. Kiedy chcieli go zatrzymać, kierowca volkswagena zaczął uciekać. Zatrzymał się dopiero, gdy wjechał w ogrodzenie. Dalej próbował uciekać pieszo. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali go na polu niedaleko Strzelec Krajeńskich. Kiedy sprawdzili „kartotekę” mężczyzny okazało się, że miał orzeczone przez sąd, dożywotnie dwa zakazy kierowania pojazdami. Dodatkowo był poszukiwany, a samochód, którym jechał nie posiadał ubezpieczenia i miał zatrzymany dowód rejestracyjny.

Mężczyzna usłyszy zarzuty dotyczące niezatrzymania się do kontroli. Odpowie również za pozostałe przewinienia, które ma na koncie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Nazwij to inaczej - która nazwa jest właściwa?

Pytanie 1 z 20
Kabaczkiem nazywamy niekiedy:
Amerykański policjant na ulicach Brzegu! Co on tam robił?!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE