Stilonu Gorzów mecz o wysoką stawkę

2022-09-30 16:41
gorzów stilon gorzów kapitan
Autor: facebook.com/stilongorzow Stilon prze do III ligii.

To będzie mecz z gatunku tych za sześć punktów. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów zagra w sobotę (01.10) z rezerwami ekstraklasowej Miedzi Legnica.

W tej chwili to bezpośredni rywal gorzowian w strefie spadkowej.​ Niebiesko-biali mają nad miedziowymi 2 punkty przewagi i ewentualna przegrana u siebie może skomplikować ich sytuacje. Zespół ma tego świadomość i w ekipie trenera Karola Gliwińskiego przed tym meczem panuje pełna mobilizacja.

Jest na pewno lekki stres bo ciężko nam idzie u siebie więc na pewno to nie jest coś co nas rozluźnia i czujemy się tutaj mega pewnie. Analizujemy rywala jak co tydzień i pomysł na niego mamy. Mówi Karol Gliwiński trener Stilonu.

Stilon do tej pory w 9 meczach odniósł dwa zwycięstwa, ale póki co nie na własnym boisku. Może w końcu nastąpi przełamanie i do tego w ważnym spotkaniu. Pojedynek w sobotę przy Myśliborskiej o godzinie 15:30.

QUIZ. Ikony polskiej telewizji. Suzin, Torbicka, Ibisz i wielu innych. Pamiętacie te programy i festiwale?

Pytanie 1 z 13
Jak się nazywa słynny lektor i prezenter, który prowadził m.in. "Dziennik Telewizyjny"?
Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE