Specjalny turnus rehabilitacyjny dla weteranów żużla. Pomogła legenda Stali Gorzów

2022-11-30 12:03
PZM wspomógł piękną inicjatywę Fundacji Bogusława Nowaka
Autor: Materiały prasowe PZM

Polski Związek Motorowy i Fundacja Polskiego Związku Motorowego zaangażowały się finansowo w piękną inicjatywę Fundacji Bogusława Nowaka. Dzięki m.in. tej pomocy udało się zorganizować turnus rehabilitacyjny dla weteranów żużla.

Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym w Gościmiu odbył się w dniach 15-29 października. Uczestniczyli w nim: Jan Puk, Andrzej Wyglenda, Ryszard Dziatkowiak, Eugeniusz Błaszak, Bogusław Nowak, Ryszard Raczyński, Erwin Brabański, Kazimierz Giżycki, Andrzej Jurczyński, ksiądz Andrzej Szkudlarek, Krzysztof Zarzecki, Jerzy Rembas, Stanisława Gała i Ryszard Fabiszewski.

Fundacja Polskiego Związku Motorowego i przedstawiciele PZM po raz kolejny udowodnili, że wspierają inicjatywy, związane z legendami polskiego żużla. Turnus był również okazją do spotkania przyjaciół, którzy przed laty rywalizowali ze sobą na torach nie tylko w Polsce. Nie zabrakło przemiłych wspomnień i dyskusji o dzisiejszym żużlu.

Zarząd Fundacji Bogusława Nowaka oraz uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego w Gościmiu serdecznie dziękują władzom PZM za wsparcie tej inicjatywy, która umożliwia poprawę stanu zdrowia byłym zawodnikom sportu żużlowego – przekazuje Bogusław Nowak, wybitny zawodnik i trener na łamach polskizuzel.pl

Fundacja Polskiego Związku Motorowego została powołana do życia 5 grudnia 2007 roku. Powstała z myślą o niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych i sportowcom sportów motorowych. Fundacja pragnie też zapobiegać wypadkom drogowym poprzez propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i ograniczać skutki wypadków poprzez upowszechnianie wiedzy o zasadach udzielania pierwszej pomocy.

Sonda
Czy lubisz żużel?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE