Słubice: Poszukiwania

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

Słubicka policja poszukuje zaginionej 20-latki

2021-10-27 13:12

Policja ze Słubic szuka zaginionej Klaudii Jarneckiej. Rodzina ostatni kontakt z 20-latką miała 21 października. Kobieta na stałe mieszka w Niemczech, ale od miesiąca przebywała w Ługach Górzyckich.

Dzień przed zaginięciem wyjechała z Ługów do Słońska, skąd w czwartek (21.10) oddaliła się w nieznanym kierunku. Jak informuje rodzina, jej telefon od tamtego czasu nie odpowiada. Kobieta nie ma też przy sobie dokumentów. Organizacje, które pomagają przy poszukiwaniach mówią o realnym zagrożeniu zdrowia lub życia.

Klaudia ma około 155 centymetrów wzrostu i czarne, proste, długie aż do pasa włosy. Ubrana w dniu zaginięcia była w czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem, oraz szare spodnie w paski. 20-latka ma brązowe oczy, ma także dwa tatuaże róży na lewej ręce. Jeden na nadgarstku, drugi przed zgięciem łokcia.

Słubice: Poszukiwania

i

Autor: FB Gdziekolwiek jesteś

Każdy, kto widział zaginioną proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji, pod numerem 112 lub bezpośrednią z Komendą Powiatową Policji w Słubicach. W razie posiadania jakichkolwiek wskazówek, można także kontaktować się bezpośrednio z rodziną pod numerem 607083579.

Quiz. Czy wiesz, w jakiej reklamie wystąpiła ta gwiazda? Większość wymięka przy 5. pytaniu

Pytanie 1 z 10
"Włączone niskie ceny" - tę piosenkę z reklamy Media Expert zna każdy. Śpiewała ją:
Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE